WYKONAMY DLA CIEBIE WYMARZONĄ FOTOTAPETĘ NA WYMIAR

MASZ POMYSŁ?

U nas zamówisz najwyższej jakości fototapetę na ścianę w salonie, łazience lub do pokoju dziecka!

ZMIERZ ŚCIANĘ

Zmierz ścianę, wydrukujemy tapetę dokładnie w podanym przez Ciebie rozmiarze!

NAPISZ DO NAS!

Napisz do nas. Wyślij zdjęcie, grafikę lub link do zdjęcia z bazy stockowej. Poszukaj fotografii w internecie - na bazach stockowych znajdziesz miliony propozycji.

POMOŻEMY CI

Sprawdzimy Twoje zdjęcie (czy pasuje do rozmiaru ściany) lub pomożemy znaleźć odpowiednie w bazie stockowej, przygotujemy kadrowanie, prześlemy wycenę.

GOTOWE!

Wydruk zrobimy w ciągu max. 2 tygodni i wyślemy gotową fototapetę - tapeta z klejem jest gotowa do położenia na zagruntowaną ścianę.

Fototapeta taka, jaką chcesz

 • Prosta i efektowna dekoracja

  Fototapety to świetne rozwiązanie dekoracyjne do różnego typu pomieszczeń. W prosty i niedrogi sposób możemy ożywić przestrzeń i uzyskać niepowtarzalny efekt wizualny. Wyjątkowo lubisz jakąś fotografię? Nie ograniczaj się - niech zajmie całą ścianę!
 • Dowolny rozmiar

  Drukujemy fototapety we wskazanym rozmiarze. Zapewniamy również fachowe doradztwo w celu ustalenia odpowiedniej jakości grafiki do rozmiaru wydruku.
 • Prosty montaż

  Oferowane tapety na flizelinie z łatwością układają się na ścianie. Większość jest już pokryta klejem aktywowanym wodą. Produkt nie wywija się, nie rozciąga i nie kurczy.

Zamów bezpłatną próbkę!

Przed zamówieniem fototapety możemy wykonać dla Ciebie próbny wydruk przedstawiający dowolny kawałek wybranego (zakupionego) zdjęcia w skali. Format próbki to ok. 50 cm x 50 cm (może być większy). Zachęcamy do skorzystania z tej opcji, żeby upewnić się, czy jakość tapety będzie dla Państwa satysfakcjonująca.

Ważne! Kolory na fototapecie nigdy nie będą takie same, jak na ekranie komputera lub telefonu.

Połączenie jakiego nie było!

 • Szybko, gładko i efektownie

  Dzięki unikatowemu połączeniu technologii druku UV z zaletami szlachetnych tapet z włókna szklanego Systexx otrzymaliśmy produkt spełniający najwyższe standardy pod względem funkcjonalności, prostoty montażu i efektu wizualnego
 • Efekt WOW

  Piękne aksamitnie matowe wykończenie bez – typowego dla innych fototapet – plastikowego efektu „ceraty”. Możliwość dodatkowego pokrycia powierzchni lakierem o dowolnym stopniu połysku lub zabezpieczenia przed intensywnym działaniem wody
 • Idealnie gładkie, czy struktura płótna?

  Możliwość druku na podłożu bezstrukturalnym lub strukturalnym o płóciennym splocie – efekt płótna malarskiego (idealne do druku reprodukcji malarstwa).

Wydrukujemy każdą fototapetę

Nasze fototapety drukujemy na podstawie zdjęć i grafik dostarczonych przez Ciebie. Aby zapewnić kompleksową obsługę, oferujemy również edycję grafik (zmianę koloru, kadrowanie, dodanie niewielkich efektów). Fototapeta jest produktem wielkoformatowym, dlatego zawsze zwracamy uwagę na kwestię jakości dostarczonych zdjęć i grafik.

 • Źródło: zdjęcie lub grafika z własnej kolekcji lub bazy stockowe, takie jak Fotolia, Shutterstock, CanStockPhoto i wiele innych.
 • Format: JPG, JPEG lub TIFF oraz pliki wektorowe (EPS, AI).
 • Zastosowanie: wnętrza prywatne i komercyjne, również obiekty użyteczności publicznej intensywnie eksploatowane takie, jak: biura, hotele, szpitale, szkoły, obiekty gastronomiczne itp. Produkt można stosować na ścianach, płytach karton-gips, płytach MDF i OSB, a także na szkle i PCV (zagruntowane).
 • Bezpłatna próbka: wydrukujemy dowolny fragment wybranego zdjęcia w skali.

Realizacje:

- Biuro australijskiej firmy z branży IT. Projekt: Bubba-Dizajn dla firmy Finder.
- Pracownia Interdyscyplinarni w Łodzi.
- Echo Marketing w Łodzi - fototapety w pomieszczeniach biurowych.
- Struga Point w Łodzi (Emerald Development) - fototapety na korytarzach w budynku mieszkalnym.
- Mieszkanie w Łodzi. Projekt: Agnieszka Gwozdowska Design Studio.
- Pokój Zosi - fototapeta z kamieniczką
- ROHLIG SUUS Logistics SA Oddział w Łodzi - fototapety na dwóch kondygnacjach (projekt: maptu.pl).
- Mieszkanie w Łodzi - fototapeta wodoodporna.
- Hotel Spichlerz Pod Żurawiem w Kazimierzu Dolnym - fototapety w pokojach i restauracji.

Z nami Twoje wnętrza nabiorą charakteru!

TOP