FUNKCJONALNE TAPETY Z WŁÓKNA SZKLANEGO - SYSTEXX BY VIRTULAN

Wykończenie ścian na miarę potrzeb

 • Wszechstronne zastosowania

  Tapeta dźwiękoszczelna, akustyczna, a może magnetyczna? W naszej ofercie znajdziesz produkty, które oprócz walorów dekoracyjnych pełnią również dodatkowe funkcje.
 • Rozwiązania dla wymagających

  Proponujemy wysokiej jakości tapety z włókna szklanego Systexx by Virtulan, które umożliwiają uzyskanie perfekcyjnie gładkiej ściany w rekordowo krótkim czasie.
 • Fachowe doradztwo

  Szukasz specjalnych rozwiązań? Proponujemy indywidualne doradztwo oraz profesjonalną pomoc w wyborze produktów.
systexx1-logo - farby-dekoracje.pl

Nowoczesne okładziny ścienne

Jesteśmy jedynym w Łodzi dystrybutorem produktów innowacyjnych pokryć ściennych marki Systexx by Virtulan t.j. Systexx Comfort 639, Systexx Comfort 629, Systexx Comfort V22, Systexx Active SP38, Systexx Active M22, VP200 oraz urządzenia Aqua Quick.

Ulotki do pobrania:

Systexx Active SP38 - farby-dekoracje.pl

Systexx Active

Kategoria Active to tapety do wnętrz o specjalnym przeznaczeniu. SYSTEXX Active występuje jako tkanina lub flizelina z dodatkową funkcją. Te tapety są odpowiedzią na zapotrzebowanie np. w starych budynkach, w szkołach czy w biurowcach.


✓ SYSTEXX ACTIVE ACOUSTHERM
Tapeta dźwiękoszczelna i akustyczna - odczuwalnie zmniejsza pogłos, redukuje szumy, a jednocześnie zmniejsza utratę ciepła przez ścianę.
tapety: SYSTEXX Active 233 lub SYSTEXX Active 904

✓ SYSTEXX ACTIVE MAGNETIC
Tapeta magnetyczna - zapewnia niewidoczne, aktywne magnetycznie powierzchnie prezentacyjne w każdym formacie. Włóknina szklana aktywna magnetycznie ma opatentowany, aktywny magnetycznie spód. Na powierzchni widocznej można mocować dostępne w handlu magnesy.
tapety: SYSTEXX Active M22 lub SYSTEXX Active M39

✓ SYSTEXX ACTIVE RENO
Tapeta renowacyjna - tkanina z włókna szklanego dla szybkiej renowacji. S38 lub SP38 to włóknina o specjalnym wzorze, który wyrównuje optycznie wszelkie nierówności podłoża. Można go montować w czasie funkconowania obiektu – bez zakłóceń w ciągach komunikacyjnych – oraz bez specjalnego przygotowania, bezpośrednio na podłoże, z nierównościami i krzywiznami do 2 mm.
tapety: SYSTEXX Active S38 lub SYSTEXX Active SP38

comfort - farby-dekoracje.pl

Systexx Comfort

Kategoria Comfort to tapety z włókien szklanych charakteryzujące się łatwym montażem, klasycznym wzornictwem oraz trwałością. To również ekonomiczny montaż (technologia Aqua) oraz prepigmentacja fabryczna (dla niemal wszystkich produktów). Są długotrwałe w użytkowaniu i wydajne.

✓ SYSTEXX COMFORT STRUCTURE
SYSTEXX Comfort Structure to tkaniny szklane o klasycznych strukturach: od dyskretnych po bardzo wyraziste. Np. jodełka lub faktura worka.
tapety: SYSTEXX Comfort 639 lub SYSTEXX Comfort 629

✓ SYSTEXX COMFORT GLASSFLEECE
Właściwy wybór dla perfekcyjnie gładkich ścian: łatwy montaż i całkowicie jednolita homogeniczna płaszczyzna. SYSTEXX Glassfleece jest fabrycznie zagruntowany wysokiej jakości bielą tytanową. Dzięki czemu osiąga się idealne parametry krycia powłoki.
tapety: SYSTEXX Comfort V22 , SYSTEXX Comfort V11 lub SYSTEXX Comfort V14

premium - farby-dekoracje.pl

Systexx Premium

Kategoria Premium to najwyższej jakości tapety z włókien szklanych o najlepszych parametrach technicznych oraz pięknym wzornictwie. Tapety są produkowane w technologii Jacquard. Premium – oznacza najwyższą jakość potwierdzoną atestami i gwarancją żywotności na 30 lat.


✓ SYSTEXX PREMIUM EXCLUSIVE
To tapety szklane pełne energii i atrakcyjnych deseni np. pasy, wzory geometryczne, nieregularne.
tapety: SYSTEXX Premium 051, SYSTEXX Premium 046 lub SYSTEXX Premium 006

✓ SYSTEXX PREMIUM TEHERANI
Tapety z tej kolekcji zaprojektował Hadi Teherani. Wielokrotnie nagradzany architekt – zasłynął m.in. projektem „Tańczące Wieże“ w Hamburgu oraz „Domy dźwigi“ w Kolonii – stworzył dla SYSTEXX kolekcję sześciu ekskluzywnych deseni. Inspiracją były formy nowoczesnej architektury dlatego wzornictwo to nadaje wnętrzom niepowtarzalny i szlachetny wygląd. Geometryczne struktury nadają powierzchni trójwymiarowy efekt. tapety: SYSTEXX Premium 071, SYSTEXX Premium 075 lub SYSTEXX Premium 077

SZYBKI I PROSTY MONTAŻ DZIĘKI URZĄDZENIU AQUA QUICK

Pokrycia ścienne: SYSTEXX Premium, SYSTEXX Comfort oraz SYSTEXX Active S38 / SP38 posiadają na stronie odwrotnej wodoaktywny klej. Przy ich montażu nie stosuje sie więc żadnego już kleju. Zamiast tego w sposób szybki i łatwy strona tylna materiału jest namaczana wodą przy pomocy opracowanego przez producenta aparatu wodnego Aqua Quick. W celu łatwiejszego przetworzenia i dokładnego przycinania na długość pasów włókna szklanego urządzeniem Aqua-Quick wszystkie tkaniny SYSTEXX* zaopatrzone są na spodniej stronie w powtarzające się oznaczenie. Właśnie dzięki oznaczeniu strzałkami co każde 10 cm względnie 50 cm przycinanie pasów włókna szklanego na długość odbywa się dokładnie i bez większego wysiłku. Urządzenie Aqua-Quick posiada oprócz tego licznik, który automatycznie pokazuje użytkownikowi długość.

*za wyjątkiem SYSTEXX Active M39/M22 i L65. Urządzenie Aqua Quick możesz zamówić u nas!

Uniwersalne zastosowanie

Tapety z włókna szklanego Systexx by Virtulan to produkty ekologiczne, odporne na pęknięcia. Stosuje się je w budynkach mieszkalnych lub biurowych, w obiektach służby zdrowia, w budynkach użytku przemysłowego oraz publicznego.

 • Tapety Systexx by Virtulan dzięki technologii wodnej oraz cienkiej warstwie kleju są ekonomiczną alternatywą dla zabezpieczenia i ozdoby ścian.
 • Wysokiej jakości parametry techniczne sprawiają, że tapety Systexx by Virtulan zachowują swoje właściwości nawet po 30 latach i 10 cyklach remontowych.
 • Szybki i prosty montaż dzięki urządzeniu AQUA QUICK to oszczędność pracy i czasu.
 • Efekt końcowy to idealnie gładkie i mocne ściany bez defektów.

Oferujemy innowacyjne systemy okładzin ściennych. Zapytaj nas o szczegóły i skorzystaj z oferty!

TOP